Grupa Azoty PKCh poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Inżynier budowy

Zakres obowiązków:

  • koordynacja robót budowlanych przy udziale firm podwykonawczych;
  • tworzenie harmonogramów robót i zachowanie terminowości ich wykonania, jak również odbiór robót, nadzór nad dokumentacją techniczną (dokumentacja projektowa, plany, atesty, etc.);
  • uzgodnienie dokumentacji do odbioru projektu oraz przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy;
  • rozliczanie prac podwykonawców;
  • rozliczanie kosztów dostaw materiałów i usług na budowie;
  • prowadzenie dokumentacji budowy;
  • wsparcie Kierownika Budowy w nadzorze nad realizowanymi pracami.

Wymagania:

  • umiejętność ustalania priorytetów i szybkiego podejmowania decyzji;
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem (egzekwowanie, kontrola, motywacja, planowanie zadań);
  • bardzo dobra komunikacja nastawionej na współpracę;
  • umiejętności analizowania danych i wyciągania wniosków;
  • 2 lata doświadczenia w budownictwie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność obsługi AutoCAD, MS Excel;
  • samodzielność i dyspozycyjność;
  • praca przy realizacji budowy na terenie GA Kędzierzyn Koźle, z możliwością stałej współpracy przy innych inwestycjach realizowanych w Polsce.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • możliwość rozwoju, w tym udział w kursach i szkoleniach;
  • bogaty pakiet opieki medycznej i socjalnej;
  • długofalową współpracę.

Zainteresowanych prosimy o składanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych na adres e-mail: praca.##ezrw#at#vgjeppodin.rdb## z dopiskiem w temacie e-maila: „INŻYNIER BUDOWY” do dnia 30 listopada 2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W zależności od Państwa wyboru dotyczącego rekrutacji bieżącej lub też kolejnych rekrutacji ogłaszanych przez GA PKCH prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia „1” lub „2”, dotyczącego ochrony danych osobowych.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:
1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, ul. E. Kwiatkowskiego 7, 33-101 Tarnów, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne):
2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne z o.o. z siedzibą w Tarnowie, ul. E. Kwiatkowskiego 7, 33-101 Tarnów, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Grupy Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o.